Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Maloobchodní prodej
- STŘEŠNÍ KRYTINY
   AAA NÁBYTEK   jjzj@razdva.cz   Jaroměř     DETAIL 
Nový dům za 340.000Kč. Tvorba www. Dřevěný nábytek z masívu, kuchyně, jídelny, sedací soupravy, křesla, židle, ložnice, postele i patrové, skříně, stěny, stoly, molitanové matrace, jízdní kola, moto přílby, dřevěné domy, kámen, náhrobky, zemědělská technika, traktory, kombajny. Správa a vytváření počítačových sítí. Stavba, opravy a správa počítačů.

   ABC Izolace   vancura@abcizolace.info   Ostrava - Poruba     DETAIL 
Provádíme: - izolace bazénů a jezírek - hydroizolace střešních plášťů a teras - izolace spodních staveb proti zemní vlhkosti i tlakové vodě - protiradonové izolace - izolace proti chemickým a ropným látkám

   afa servis   afaservis@gmail.com   Moravský Krumlov     DETAIL 
provádíme výškové práce nad volnou hloubkou, montáž stínící techniky, výrobu a montáž lehkých ocelových konstrukcí, renovace bytů a interiérů, autodopravu a stěhování, prodej a dodání stavebního materiálu

   Akce Roto   pavel.dvorak@istavby.cz   Brno     DETAIL 
Akční nabídka Roto - střešní okna, lemování, rolety, žaluzie a doplňky. Střešní okna kyvná, výklopná, provedení dřevo a plast - Lemování k oknům - Montážní doplňky - Rolety - žaluzie - markýzy - předokenní rolety - Půdní schody.

   Akce.eu   akce@net21.cz        DETAIL 
Akční nabídka - výprodeje stavebních materiálů.

   ALUSTYL,s.r.o   info@alustyl.cz   Uherský Brod     DETAIL 
Dodáváme: tepelně izolační panely s jádrem pur nebo minerál.vlákno,hliníkové stropní podhledy,hliníkové lamelové a kazetové fasády,odvodňovací systémy. Činnost technických porádců v zavádění systému kvality.

   AukceZbozi.cz - Bezplatný internetový aukční portál.   administrator@aukcezbozi.cz   Březí     DETAIL 
Bezplatný aukční portál kde už při registraci obdržíte dárek. Získáte kredity za založené aukce a můžete zde prodat i kupovat zboží všeho druhu. Jedinečná příležitost pro nákup a prodej předmětů a zboží.

   Autodoprava Ostrava - autoslužby Jiří Wojnar   jiri@wojnar.eu   Vřesina u Hlučína     DETAIL 
S nákladním vozidlem LIAZ 9 t Vám dodám libovolný stavební materiál přímo od výrobců. Zajistím odvoz: zemin, odpadů, sutin, písků, štěrků, cementů, uhlí, koksů, kalů, šlamů, briket, paletovaných i nepaletovaných materiálů. Dlouhodobá spolupráce je vítaná.

   AUTOSKLO PERFEKT   info@autosklo-perfekt.cz   PRAHA 8     DETAIL 
Poškozené autosklo nebo autoskla vyměníme přímo u Vás! Ve firmě, doma, v práci, v garáži, na parkovišti - vždy v originální kvalitě. Po Praze a v celém Středočeském kraji k Vám přijedeme zdarma! Dopravu platíme my. Šetříme Váš čas i peníze. Vaše poškozené autosklo přesklíme i expresně. Volejte ihned Vašeho specialistu na autoskla!

   A-Z o bydlení - Dobytu.cz   dobytu@dobytu.cz   Brno - město     DETAIL 
A-z o bydlení, reality, inzerce, databáze, vyhledávače, prezentace firem, pozemky, nemovitosti, domy, chaty, chalupy , byty, byt, stavba, okna, dveře, střechy, bazény, články, zajímavosti, půjčky, rady, stavební spoření,klub, počasí, TV program, spolupráce, recepty, zařazení do vyhledávačů, doporučujeme, zákony, reklama, prezentace zdarma, svět bydlení, nábytek.

   BAST CZ s.r.o. – Příhradové vazníky, střešní krytiny, řezivo   bast@cbox.cz   Kuřim     DETAIL 
Vyrábíme, prodáváme a v případě zájmu také montujeme příhradové vazníky a střešní krytiny. Prodávám také řezivo a impregnovaná dřeva na stavbu. Stavíme ploché střechy včetně hydroizolace.

   Baufis stavebniny   obchod@baufis.cz   Modřice     DETAIL 
Prodej stavebního materiálu nyní i on-line. Nabízíme veškerý sortiment pro hrubou stavbu, střechy, zateplení, fasády, sypké směsi, zdící materiál, silikony, lepidla, tmely, polystyreny a mnoho dalšího.

   Baumax – stavební materiály   baumax.cz@interia.pl   Praha 4     DETAIL 
Baumax je síť prodejen zaměřených na prodej stavebního materiálu, vybavení interiérů a zahrad. Nabízí široký sortiment nářadí, osvětlení, stavební chemie a sanitární keramiky, včetně dlažeb, obkladů a armatur.

   Baustoff + Metall, s.r.o.   bratislava@baustoff-metall.com        DETAIL 
Servis a služby v oblasti suchej výstavby, kompletné systémové riešenia, vlastné kovové stropné systémy a kovové stropy. Sadrokartónové stenové, stropné a podlahové systémy, kazetové stropné systémy, akustické riešenia, kovové stropy, protipožiarne steny a obklady, izolačné materiály.

   BELIT, spol. s r.o.   belit@belit.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Prodej: stavební materiál a hmoty, nářadí. Služby: práce autojeřábem, autodoprava, fasádní studio.

   BESK, spol. s r.o. – střešní tašky a příslušenství   chvojka@besk.cz   Praskačka     DETAIL 
Naše společnost BESK, spol. s r.o. vyrábí a prodává betonové střešní tašky.

   BORGA s.r.o.   tom.kopecny@borga.cz   Troubsko     DETAIL 
BORGA: OCELOVÉ MONTOVANÉ HALY - sklady,zemědělské a průmyslové haly a kancelářské prostory, jízdárny, ustájení koní. KOMPLETNÍ LEHKÉ STŘECHY - ELEGANT, trapézové plechy, rovinné lakované plechy, střešní okna , okapové systémy.

   B-port   sa@schamann.net   Praha 7     DETAIL 
Prodej stavební chemie, hmot a materiálů. Distributor značky Mapei Sortiment: lepidla, tmely, malty, spárovací hmoty, hydroizolace, obklady, dlažby, samonivelační a vyrovnávací stěrky, řezačky obkladů, lišty …

   BRICKON.sk - stavebné firmy on-line   brickon@brickon.sk   Banská Bystrica     DETAIL 
Stavebný web, na ktorom firmy ponúkajú svoje dodávky stavebných prác, materiálov alebo služieb. Umožňuje rýchle získanie cenových ponúk od firiem vo vašom kraji.

   Bydlení pro každého   info@bydleniprokazdeho.cz        DETAIL 
Široká škála informací, nápadů, rady a inspirace pro váš byt. On-line nabídka nemovitostí z celé ČR i zahraničí. Přehledná databáze firem ze světa bydlení. Soukromá inzerce, aktuální články, soutěže, výrobky, služby, kontakty - to vše naleznete na portále Bydlení pro každého.

   CUPROSAN s.r.o.   cuprosan@cuprosan.cz   Ostrava-Přívoz     DETAIL 
Komplexní dodávky materiálů pro Vaši střechu. Specialista na okapové systémy, plechy, střešní krytiny, střešní okna a izolace.

   Daniva Develop s.r.o.   daniva-develop@daniva-develop.cz   Radim     DETAIL 
Projekce a stavby, stavební práce rekonstrukce domů a bytů, dřevostavby, stěhování, projekty staveb, stavební materiál, vedení účetnictví, instalatéři, topenáři, podlahy, dlažby.

   Dekorfloor, podlahové centrum   dekorfloor@seznam.cz   Praha 8     DETAIL 
Pokládáme a prodáváme podlahy Tarkett, Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, Steirer a Parla, lina a PVC Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce.

   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   Dravon, s.r.o. - světlíky   dravon@dravon.cz   Pohořelice     DETAIL 
Dravon, s.r.o. má více jak desetileté zkušenosti se zhotovováním a rekonstrukcí střešních světlíků. Dodáváme obloukové, bodové, sedlové, kopulové, atypické a shedové světlíky. Dále mezi naše služby patří výroba balkonů a lodžii, prosvětlovacích pásů

   Dreko - střechy   dreko@volny.cz   Praha 9     DETAIL 
Opravy a rekonstrukce střech, Montáže střešních oken Střechy na klíč, Nátěry klempířských prvků a střešních krytin Pokrývačské práce,Hromosvody

   Dřevostavby, Střechy, Stavby   stresnisystemy@seznam.cz   Palkovice     DETAIL 
Dřevostavby, střechy, výstavba rodinných domů, rekonstrukce střešních konstrukcí, prodej střešních materiálů. Stavební práce.

   e Střechy .cz - Elektronický obchod   info@e-strechy.cz        DETAIL 
Nejvýhodnější ceny - dodávka po celé České republice - střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie, tepelné izolace, střešní doplňky.

   EBM Co., s.r.o.   lucia.vicianova@ebmco.sk   NItra     DETAIL 
Firma EBM Co. Sa zaoberá distribúciou strešných, fasádnych a interiérových výrobkov. Spoločnosť úzko spolupracuje s lídrami na trhu s vláknocementom, cementotrieskovými doskami, betónovými a pálenými výrobkami a ponúka vysokokvalitné výrobky.

   Emporio Exclusive   info@emporio-exclusive.cz   Pardubice     DETAIL 
- Výstavba rodinných domků na klíč - Rekontrukce bytů a bytových jader - Demontáž a montáž plastových oken - Kompletní zednické práce - Fasády - Zateplování rodinných, panelových nebo bytových domů - Celkové rozsáhlé rekonstrukce budov - Půdní vestavby a nástavby - Kovovýroba - Zajištění financování, příp. hypoték

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   eStav.cz - české stavebnictví od A do Z   eStav@eStav.cz   Praha 1     DETAIL 
Český stavební portál: Volně přístupné databáze - stavební firmy, výrobky, materiály, katalogové listy. Výkonný vyhledávač, přehledná nomenklatura, kvalitní zatřídění. Bydlení, cesty, energoStav, kalendář, veletrhy, akce, statistiky, zákony, práce, zprávy, SMS, počasí. Český stavební informační systém - nejvýznamnější oborové databáze. Zařazení a provoz zdarma.

   e-stavebniny.com - stavíme na slevách.:   info@estavebniny.com   Praha 4     DETAIL 
Stavební materiály a izolace od základů po střechy za nejlepší ceny od renomovaných výrobců (Bachl, Bramac, Cembrit, Cemix, Knauf, KM Beta, Mapei, Porotherm, Rockwool, Villas, Ytong, ZinCo aj)Výrazné slevy proti běžným cenám. Rozvoz po celé ČR nebo osobní odběr. Kvalitní servis a poradenství zdarma, výhodná doprava a osobní přístup.

   eStřechy CZ   info@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
Největší databáze dodavatelů pro střechy, poradenství v oboru střech, popisy základních materiálů, poptávky, inzerce, informační navigační centrum.

   EUROprojekt b&t s.r.o. – autorizovaná projekční a stavební společnost   stris@europrojekt.cz   Ostrava Hrabůvka     DETAIL 
Autorizovaná projekční a stavební společnost, zaměření na projekci a výstavbu rodinných domů, jejich rekonstrukcí, výstavbu vodohospodářských děl a ostatní stavební práce.

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   Fakro - Shop   shop@estrechy.cz        DETAIL 
Střešní okno FAKRO, kyvná střešní okna FAKRO - dřevěná, plastová, výklopně kyvná střešní okna FAKRO, rolety, žaluzie markýzy ke střešním oknům FAKRO. Montážní a ovládací prvky. Půdní schody FAKRO - skládané schody, vyrobeny z borovicového dřeva.

   FAKRO estrechy   info@estrechy.sk        DETAIL 


   FAkro shop.cz   info@net21.cz        DETAIL 


   Fakro Shop.sk   info@istavby.cz        DETAIL 


   Famitech s.r.o.   spilakova@famitech.cz   Tábor     DETAIL 
Zastřešení bazénů kvalitně za dobrou cenu. Konzultace zdarma. Akční nabídky a slevy. Stabilní a odolné konstrukce pro zastřešení bazénů nabízí Famitech.

   Fasády EU   pavel.dvorak@istavby.cz   Brno     DETAIL 
Internetový prodej stavebních materiálů na fasádu. Zateplení fasády, fasádní omítky a barvy, lepidla, stěrky, tmely, renovační prostředky, fasádní textilie, fasádní kotvící prvky - profily a lišty. Výdej materiálů na 22 místech v rámci ČR.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   František Hyrák - plechové střešní krytiny   info@strecha-hyrak.cz   Ostrožská Nová Ves     DETAIL 
Provozujeme velkoobchod, maloobchod střešních krytin různých barev a délek. Nabízíme taškovou krytinu, trapézové a rovinné plechy z různých materiálů.

   G R A D U S, s.r.o. – střešní světlíky   gradus@gradus-sro.cz   Praha 9 - Horní Počernice     DETAIL 
Dodáváme střešní světlíky, střešní vpusti, požární klapky a podlahové krytiny.

   GallenNET s.r.o.   info@stavba-domov.cz   Děčín     DETAIL 
Náš internetový obchod nabízí široký výběr stavebnin a stavebních materiálů. Nakupte u nás sádrokarton, stavební desky, stavební fólie, střešní krytinu, zdící materiály, vyrovnávací podlahové hmoty, lepicí tmely na obklady a dlažby a další levné stavebniny a stavební materiály.

   GN Hromosvody   gil@ginov.cz   Zlonice     DETAIL 


   Hasíme hrou   info@hasimehrou.cz   Opava     DETAIL 
Náš e-shop se zaměřuje na potřeby pro hasiče, jak dobrovolné, tak profesionální, ale i pro hasičský sport. Nabízíme nejen základní prostředky jako požární hadice, proudnice, savice a hasičské armatury, ale i hasičská čerpadla, plovoucí čerpadla Cyklon, elektrocentrály Pavliš Hartmann, či Heron. Cenově zvýhodněné jsou hadice dodávané v sadách. Pro požární zabezpečení budov dodáváme hydrantové systémy a ruční hasicí přístroje. Samozřejmostí jsou certifikované ochranné prostředky, zásahové obleky Deva a zásahová obuv Prabos, hasičské přilby PAB a zásahové rukavice Holík. Nabídka je doplněna o svítilny Streamlight, vyprošťovací nářadí Hooligan či pracovní stejnokroje PSII. Náš sortiment neustále doplňujeme, nově přibyly majáky a světelné rampy, nebo lana a prostředky jištění pro práce ve výškách. V době zvýšené povodňové aktivity jistě přijdou vhod naše nafukovací čluny, pro chvíle oddychu pak výčepní chladící zařízení.

   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   i SHOP   info@strechy-shop.cz        DETAIL 


   i STAVBY CZ - STAVEBNINY   info@istavby.cz   Brno     DETAIL 
Internetový obchod se stavebními materiály. Slevy až 50 %. Dodávky materiálů po celé ČR.

   i Stavebniny   info@i-stavebniny.eu        DETAIL 
Střešní krytiny KM BETA, BRAMAC, TONDACH, polystyteny, zateplovací minerální vlny, zdící materiály, střešní okna, stavební fólie, sádrokartonové systémy, betonové dlažby, dřevodesky, fasádní systémy. Dodávky materiálů po celé ČR.

   i Střešní okna   info@strechy-shop.cz        DETAIL 


   INDECO stavební s.r.o.   info@indeco-stavebni.cz   Pečky     DETAIL 
INDECO stavební - zateplování, fasády, stavební práce. Kompletní dodávky stavebních prací – fasády, zateplovací systémy, domy na klíč, novostavby, rekonstrukce, přestavby, dlažby, stavební práce a služby.

   Ing. Papajanovský   martin@zastresenibazenu.net   Česká Kamenice     DETAIL 
Výroba všech typů zastřešení bazénů z nerezové oceli a komůrkového polykarbonátu, zakázková výroba zastřešení - odsuvná, pevná, vysoká, nízká, atypická.

   IZOLACE - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   Izolace střech a Průmyslové podlahy KDK eko IZOL   izolace@kdkekoizol.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Projekt a realizace systémů izolace a hydroizolace plochých střech panelových domů i průmyslových staveb. Průmyslové podlahy do technických i chemických provozů, speciální stěrky, lité podlahy, plastbeton.

   IZOLACE.net   info@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
Prodej tepelných izolací ISOVER, ROCKWOOL, ROTAFLEX

   J.D. Stavební stroje s.r.o. : řezání - vrtání betonu, diamantové nástroje   gazda@webdesign-reklama.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Nabízíme: Řezání: řezání betonu, řezání oken, řezání dveří, řezání dilatací a řezání drážek. Vrtání: vrtání betonu, vrtání jádrové vrtání, vrtání prostupů. Půjčovna a prodej strojů, nástrojů, nářadí a malé stavební mechanizace. Kotvení: chemické kotvení, kotevní otvory, a kotvení konstrukcí. Diamantové nástroje, stavební stroje, stavební mechanizace.

   Julie Wimmer Design   jw@juliewimmer.com   Říčany     DETAIL 


   KarStaK s.r.o.   karstak@ppc-seo.cz   Sokolov     DETAIL 
Chcete nosník pro Vaší střechu přesně podle Vašich požadavků a vysoké kvality? Neváhejte a kontaktujte nás na www.vazniky.eu - KarStaK s.r.o.

   KASTEN spol. s r. o.   info@kasten.cz   Neratovice     DETAIL 
Rodinné domy a domky, průmyslové a pozemní stavby, panelové domy, revitalizace, sanace betonových konstrukcí, zateplování budov - kontaktní fasádní systémy ALSECCO, BAUMIT, STO, STOMIX, člen Cechu pro zateplování budov,ploché střechy, tepelné izolace a hydroizolace, tryskání vysokotlakým vodním paprskem FALCH, montáž a pronájem lešení ALFIX, nákladní doprava a zemní práce

   Keramika a sádrové formy   keramika.morava@seznam.cz   Miroslav     DETAIL 
Keramika - Keramické figury - Keramické zvony - Střešní doplňky - Sádrové formy. Zkušenosti máme s okrasnými doplňky pro střešní krytinu, počínaje klasickým kohoutem až po složitější a atypické figury.

   Kryal   kryal@atlas.cz   Horní Němčí     DETAIL 


   Levně.cz   levne@levne.cz        DETAIL 
Hledej levně - maximum za minimum – zboží, letenky, zájezdy, dovolená, ubytování, auta nová i ojetá, povinné ručení, pojištění, reality, vstupenky, vše na jednom místě a levně!

   LUBOMIR   ml.lubomir@seznam.cz   mělník     DETAIL 
ŠINDELE DŘEVO

   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   Martin Richter   info@strechy-richter.cz   Chrast     DETAIL 
Jsme pokrývačství, klempířství a tesařství. Nabízíme tesařské práce, zateplení střechy nad krokvemi - systém Rockwool Toprock. Montáž střešních oken, opravy střechy, prodej krytiny: Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit, Ergo, Velux, Fakro, Juta, Dehtochema, Orsil.

   Mediterran - lehké střešní krytiny   obchod@mediterrancz.cz   Brno     DETAIL 
Jsme prodejci kvalitních lehkých střešních krytin. nabízíme kvalitní materiály a 30-ti letou záruku. Kontaktujte nás.

   Mediterran CZ - betonová taška   obchod@mediterrancz.cz   Brno     DETAIL 
Jsme výrobci a prodejci odolných betonových tašek. V naší nabídce dále naleznete i lehké střešní krytiny. Kontaktujte nás.

   Moje-stavebniny.cz, divize společnosti DEKTRADE a.s.   info@moje-stavebniny.cz   Praha 10     DETAIL 
Provozujeme e-shop se stavebninami. Nabízíme veškeré stavebniny: cihly, střešní krytiny, tepelné izolace, fasády, hydroizolace, stavební desky. Stavebniny Vám dovezeme vlastní dopravou. Pro osobní odběr máme k dispozici přes 40 poboček po celé ČR.

   MPL Trading spol. s r.o.   trading@mpl.sk   Bratislava     DETAIL 
Kompletný sortiment stavebného materiálu pre stavebné firmy ako aj koncového zákazníka. Murovací materiál, betón, oceľ, omietky, malty, lepidlá, hydroizolácie a tepelné izolácie, strešné krytiny, strešné okná, komíny, sadrokartón, podhľady, dvere, zárubne, podlahy, obklady, dlažby, farby.

   MÜNNICH – montované haly   munnich@munnich.cz   Kostelec nad Labem     DETAIL 
Dodáváme montované haly na klíč. Dále vyrábíme a revitalizujeme ploché střechy.

   NABETON   zdenek.kaspar@nabeton.cz   Brno     DETAIL 
podlahy z lehkých betonů,ploché střechy,půdní nádstavby,sanace betonu

   Nejlevnější stavebniny   nejlevnejsi-stavebniny@email.cz   Zdice     DETAIL 
Zabýváme se prodejem stavebnin a stavebního materiálu. Nabízíme kompletní sortiment stavebnin - chly a tvárnice, komíny a střechy, zateplovací systémy, obklady a dlažby, podlahové krytiny, OSB desky a palubky, izolační materiál, elektromateriál a mnoho dalšího.

   Nejlevnější stawebniny   info@nejlevnejsistawebniny.cz   Hradec Králové - Pražské Předměstí     DETAIL 
Stavební firma provozující stavební e-shop ve kterém nabízíme veškeré stavební materiály pro Vaši stavbu, technické poradenství za individuální ceny. Nakoupený materiál Vám dovezeme vlastní dopravou.Nabízíme vám široký výběr za nejlepší ceny, kdy se snažíme vyjít vstříc všem zákazníkům, od drobných živnostníků až po nadnárodní stavební společnosti.Kompletní dodávky staveb s možností realizací.

   netstav, s.r.o.   info@levnymaterial.cz   Všestary, Stránčice     DETAIL 
LevnýMateriál.cz - internetový obchod nabízející stavebniny. Dodáváme veškerý sortiment pro stavbu. Stavebniny vybíráte v přehledném online katalogu - snadnost a rychlost výběru

   NiceOne.cz zakázky on-line   info@niceone.cz   Mělník     DETAIL 
Portál sloužící občanům k zadání zakázky firmám z celé ČR. Firmy naleznou různé poptávky jako stavby RD, podlahy, sanace, půdní vestavby, rekonstrukce, střechy, kuchyně, okna, zateplení a zakázky ve stavebnictví.

   NIRGOS.com - Nabytek, matrace, dvere, drevomaterialu ,,,   info@nirgos.com   Usti n. Labem     DETAIL 
* NABYTEK * MATRACE * NABYTEK Z MASIVNIHO DREVA * DVERE * ZAHRADNI NABYTEK * DREVO MATERIALU * DREVOTRISKOVE DESKY * REZIVA * DTD * LAMINNATY * PREKLIZKY * DYHY * MDF * OSB * PILA * DESKY * REZIVO * PALUBKY * LAMINATY DTD * PARKETY * PALIVOVE DREVO * ZAPALKY * SOLOLIT * AKULIT * SPAROVKA * BIODESKY * SRUBOVE STAVBY * MDF * MATRACE * PARKETY * ZARUBNE * DREZY PALETY * TRUBICE * DUTINKY * PALIVOVE DREVO * DUB * BUK * JASAN * OLSE * BRIZA * SMRK * BOROVICE * CENIK *

   Novaizol - střechy, lité podlahy a revitalizace   info@novaizol.cz   Ostrava – Přívoz     DETAIL 
Odborné realizace, opravy a rekonstrukce pro střechy všech typů, lité anhydritové podlahy a kompletní revitalizace budov (zateplení, výměna oken, modernizace vstupu atd.). Výroba lehčeného betonu, pěnobeton a polystyrenbeton. Po celé ČR od roku 1992.

   NSQ s.r.o.   bridlice@nsq.cz   Průhonice     DETAIL 
Břidlice je to, co nás baví a vždy je pro nás velkou ctí být nápomocni již ve fázi projektování střech. Protože k břidlici máme velice blízko již druhou desítku let, rádi nabídneme naše zkušenosti i v případech řešení kompletních střešních pláštů z břidlice,nebo náročných a atypických detailů jak pro projektanty,tak pro investory,nebo realizační firmy.

   OBB stavební materiály, spol. s r.o.   obb@obb.cz   Ostrava Hrabová     DETAIL 


   Okná a dvere   info@gavaportal.sk   ŠAmorín     DETAIL 
Poradenský portál pri výbere dverí, okien, garážových brán prípadne iné výplne otvorov. Zoznam produktov, kontkrétnych firiem a ich komplexné triedenie.

   Palubky Metzl   obchod@palubky-metzl.cz   Dolní Ředice     DETAIL 
Scháníte dřevěný obklad? Podlahu? Podhled? Potřebujete nakoupit dřevo na stavbu domu, nebo jen plotu? Nábytek? Nebo snad zahradní nábytek? Různé doplňky do zahrad? Hračky, vyřezávané plastiky na zeď? Toho všeho máme velký výběr, je jen na vás co se vám bude líbit.Rádi poradíme s montáží po případě i zařídíme odvoz. Těšíme se na vás v prodejně v Pardubicích v areálu bývalého lihovaru, vedle nádraží a Hypernovy.

   PARIO, s.r.o.   pario@pario.cz   Hradec Králové     DETAIL 


   Plachty.info   info@jazykove-skoly.cz   Zlín     DETAIL 


   Podlahy   mail@mail.com   Nabídka podlah     DETAIL 
Zabýváme se kompletními službami spojenými s dodáním a samotnou pokládkou všech druhů podlah – plovoucí podlahy, dřevěné, laminátové, PVC či linoleum. Vyberte si z naší nabídky podlah.

   Podlahy plovoucí   podlahynabidka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Informační stránka o plovoucích podlahách – dřevěné nebo laminátové podlahy pro Váš byt či dům. Na stránkách se dozvíte informace právě o těchto plovoucích podlahách. Vyměňte starou podlahu.

   Podpora bydlení   info@podporabydleni.cz   České Budějovice     DETAIL 
Hypotéky s podporou bydlení, příspěvky a dotace s šekovou knížkou na stavbu či regeneraci bydlení, pomoc s vyřízením, kompletní řešení. Dotace na sruby, dřevostavby, domy na klíč. Provádíme výběr dodavatelů a realizačních firem.

   Pokrývačské, klempířské, tesařské práce - Milan Sivák   sivin@atlas.cz   Kamenický Šenov     DETAIL 
Tesařské práce Pokrývačské práce Klempířské práce Montáž střešních oken Výškové práce Natěračské práce Kompletní krovy Poskytujeme záruku na provedené práce po dobu 5 let ! Zajišťujeme vlastní dopravu materiálu. Odvoz suti a odpadu. Laťování, hoblování, moření krovů. Montáže krovů a palubek používáme materiály : měď, hliník, titanzinek, pozink a jiné... Kompletní natěračské práce pro Vaši střechu. Cokoliv si na stránkách výrobců vyberete Vám profesionálně namontujeme

   Pokrývačství Lanšperk   info@pokryvacstvi-lansperk.cz   Otrokovice     DETAIL 
Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce a opravy střech. Montáže střešních oken.

   Polymatrix   polymatrix@masagi.eu   Brno     DETAIL 
EXTRÉMNĚ DLOUHÁ ŽIVOTNOST, NEZNIČITELNOST, NÍZKÁ HMOTNOST, ODOLNOST VŮČI ORGANISMŮM, SNADNĚJŠÍ INSTALACE, ZVUKOVÁ A TEPELNÁ IZOLACE, RECYKLOVATELNOST - jsou některé z vlastností nové střešní krytiny z Polymatrixu. Novinka na českém trhu. Plastová střešní krytina má nesporně řadu výhod, která zastiňují veškerou svou konkurenci nejen vlastnostmi, ale i cenou. Podívejte se na srovnání a přemýšlejte o změně.

   Polystyreny EU   pavel.dvorak@istavby.cz   Brno     DETAIL 
Dodáváme pěnový polystyren a příslušenství: Fasádní polystyren EPS F - Podlahový polystyren EPS S - Standardní polystyren EPS Z

   Práce z domova   suminor@seznam.cz        DETAIL 
Práce z domova přístupná každému uživateli.Katalog evropských affiliate e-shopů Naučíme Vás pracovat z domova a vydělávat peníze na internetu.Podrobný a srozumitelný manuál získáte po registraci a aktivaci webu.

   Práce z domova   suminor@seznam.cz        DETAIL 


   Půdní vestavby   stavebniny@net21.cz        DETAIL 
Internetový prodej střešních materiálů a tepelných izolací ISOVER, ROCKWOOL, ORSIL se slevou až 40 %.

   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   Real Solution s.r.o.   office@rso.cz   Brno     DETAIL 


   Róbert Minich STAV MAT   malirazednik@centrum.cz   Praha     DETAIL 
Provádíme veškeré stavební práce a malířské práce.Rekonštrukcie bytů, rodinných domů, koupelen, obkladů, dlažeb, omítek, vody, topení, plynu, dopravy ... slevy-15% dohodou.Pět letá záruka na praci.Kontakt.:tel.:00421 915 349 683 / e-mail.: malirazednik@centrum.cz

   Romantické filmy   romanticke-filmy@email.cz   Filmy     DETAIL 
Léto je pro většinu z nás obdobím relaxace a dovolených. Proč si nezpestřit horké letní večery nějakým pěkným romantickým filmem, akční střílečkou nebo rodinnou komedií? přinášíme tip na zajímavé filmy.

   Sádrokarton EU   pavel.dvorak@istavby.cz   Brno     DETAIL 
Dodáváme sádrokartonové systémy Rigips a Knauf s výraznými slevami. Výdej materiálů na 22 místech v rámci ČR.

   Sanace-eshop.cz   prodej@sanace-eshop.cz   Hradec Králové     DETAIL 


   SEFRAN s.r.o. – okapové systémy a střešní doplňky   sefran@sefran.cz   Šumperk     DETAIL 
Jsme prodejcem střešní krytiny, okapových systémů a střešních doplňků. Pořídit si od nás můžete kupříkladu bitumenovou střešní krytinu, měděné okapy či střešní okna.

   Shop eStřechy CZ   info@estrechy.cz        DETAIL 
Střešní okna VELUX, ROTO, FAKRO, DACHSTAR, střešní výlezy, příslušenství ke střešním oknům, rolety a žaluzie ke střešním oknům, střešní doplňky a příslušenství, tepelné izolace - izolace z minerální vlny, pěnový polystyren EPS, extrudovaný polystyren XPS, akustické izolace, technické izolace, stavební fólie, střešní fólie a membrány, superdifúzní fólie a membrány, parozábrany - parotěsné fólie, fasádní mřížky a fólie, geotextilie, nopové - profilované fólie, podlahové fólie, stavební plachty, půdní schody, střešní krytiny, pálené střešní krytiny TONDACH, RÖBEN, CREATON, betonové střešní krytiny BRAMAC, BESK, KM BETA, lehké střešní krytiny, bitumenové střešní krytiny, vlnité bitumenové desky, vláknocementové krytiny Cembrit, plechové střešní krytiny, trapézové plechy, asfaltové šindele, hydroizolační materiály - asfaltové pásy, oxidované asfaltové pásy, modifikované asfaltové pásy, penetrační nátěry, hydroizolační PVC fólie, bazénové PVC fólie, sádrokarton - sádrokartonové desky, profily a příslušenství, obklady a desky - OSB desky, CETRIS desky, stavební řezivo, okapové a klempířské prvky - svody a žlaby, spojovací materiál, komíny, komínové systémy, stavební výplně - schody a schodiště, půdní schody, stavební pouzdra a zárubně, stavební lišty a profily, ochranné nátěry dřeva, stavební chemie - tmely, lepidla a stěrky, impregnace dřeva a zdiva, izolatérské nářadí, nářadí pro pokrývače a klempíře, nářadí pro sádrokartonáře, elektrické nářadí, stavební plachty, pracovní oděvy a obuv, ochranné pracovní pomůcky.

   SHOP STAVEVNINY   info@istavby.cz   Brno     DETAIL 
internetové stavebniny

   Shop Střechy   info@strechy-shop.cz        DETAIL 
internetový obchod se střešními materiály - střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace (ROCKWOOL, ISOVER), střešní doplňky a systémy. Slevy až 40 %. Dodávky po celé ČR.

   Shop Střechy CZ   info@shopstrechy.cz        DETAIL 


   Shop.eStřechy.cz - Akční nabídka střešních materiálů   shop@estrechy.cz        DETAIL 
Střešní okna VELUX, ROTO, FAKRO, rolety, žaluzie, tepelné izolace, polystyren, stavební fólie, fasádní perlinky, geotextilie, nopové - profilované fólie, podlahové fólie, půdní schody, střešní krytiny pálené, betonové, vláknocementové, plechové - TONDACH, RÖBEN, CREATON, BRAMAC, BESK, KM BETA, Cembrit, asfaltové šindele, hydroizolační materiály - asfaltové pásy, hydroizolační PVC fólie, bazénové PVC fólie, OSB desky, CETRIS desky, stavební řezivo, okapy a svody, stavební pouzdra a zárubně, lišty a profily, ochranné nátěry dřeva, stavební chemie.

   Slevový web   info@nelo.cz   Slevový agregátor     DETAIL 
Slevový web nabízející přehled stovek dnešních slev hezky pohromadě na jednom místě. Vyberte si i svoji slevu v některé z kategorií: pobyty, sport, zboží, jídlo, rekreace a další.

   Slovenská republika   info@dektrade.sk   Bratislava     DETAIL 
Dodavatel materiálů a služeb v oblasti stavebnictví. Komplexní nabídka materiálů pro střechy, fasády, izolace staveb a materiálů pro hrubou stavbu. Prodejní sklady po celé SR. Doprava zboží vlastní autodopravou. Většina zboží skladem. Odborné poradenství a technická podpora.

   Stavarina.cz   info@stavarina.cz        DETAIL 
Na našich stránkách naleznete mnohé potřebné informace týkající se komplexního oboru stavebnictví. Obsah je zaměřen zejména na poskytnutí rad, návodů a všech relevantních informací, které jsou nezbytné pro úspěšné dokončení vašeho stavebního záměru.

   Stavební materiály Porotherm, Bramac, Velux   obchod@ferbas.cz        DETAIL 
SIO-Stavebniny nabízejí stavební materiály od největších výrobců Porotherm, Supertherm, Ecoton, Thermopor, Klimablock, Bramac, KM Beta, Tondach, Velux, Schiedel a Terranova.

   Stavební společnost Dušánek - Beran s. r. o.   stavebninyslatinany@seznam.c.z   537 01 Chrudim IV     DETAIL 
Internetový obchod NaradiStavebniny.cz nabízí celou škálu nářadí světových značek jak pro kutily, tak pro profesionály. Dále nabízí vodovodní baterie, krbové vložky a další stavební materiál.

   STAVEBNINY - STŘECHY   help@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace (ROCKWOOL, ISOVER, ROTAFLEX), střešní doplňky - (větrací pásy, uzávěry hřebene, větrací mřížky, průchodky střechou, odvětrání střechy, prosvětlovací tašky, příchytky, pochůzné, ochranné a protisněhové systémy).

   Stavebniny - Stupka s.r.o.   obchod@stavebniny-stupka.cz   Svitavy     DETAIL 
V e-shopu Stavba, dílna, zahrada Stupka nabízíme veškeré potřeby pro Váš dům, dílnu a zahradu - zahradní technika a nářadí, grily, hobby náčiní, profesionální elektrické a ruční nářadí, náčiní pro zpracování dřeva a péči o zahradu, stavební materiál.

   Stavebniny - Vše pro Váš dům i zahradu   eshop@dk1.cz   Kravaře     DETAIL 
Posuvné dveře - pouzdra JAP, obklady fasád, kanalizace, popelnice, střešní okna a doplňky Velux, parapety.

   Stavebniny a stavební firma Jan Bláha   stavebniny_blaha@seznam.cz   Švihov     DETAIL 
Stavebniny a stavební firma Jan Bláha, Ježovy 67, Švihov, Klatovy. Prodej stavebního materiálu a hospodářských potřeb. Prodej potravin a smíšeného zboží. Realizace staveb, projektová činnost.

   Stavebniny hrou   info@stavebninyhrou.cz   Opava     DETAIL 
Náš eshop nabízí velký výběr stavebních materiálů a obkladů pro provětrávané fasády. Zejména fasádní plastové palubky a fasádní panely Solidmur a Solidstone. Pro podbití střech nabízíme PVC palubky Beltecto. K nerozeznání od přírodních obkladů jsou cihelné a kamenné obklady. Obklady Ottopan pak jsou určeny pro vnitřní použití. Velmi oblíbené jsou vchodové stříšky z nerezi a plexiskla. Široká je i nabídka posuvných dveří, které dodáváme jako kompletní sadu včetně stavebního pouzdra, nebo je možno koupit pouze stavební pouzdro. Dále nabízíme skládací a stahovací půdní schody, střešní okna. Za příznivé ceny nabízíme dutinkové polykarbonátové desky a polykarbonátové trapézové desky. Pro hobby zastřešení pak nabízíme sklolaminátové vlnovky. Ke svépomocné montáži je určen stavebnicový systém nerezového zábradlí. Novinkou jsou terasy z dřevoplastových palubek a mozaikové dekorativní omítky.

   Stavebniny online - levné stavebniny   fstavebniny@email.cz   Bruntál     DETAIL 
Levné stavebniny - online prodej stavebního materiálu. Nově Vám nabízíme zateplení Vaší fasády s dotací z programu zelená úsporám - nabídku Vám zpracujeme zdarma! Doprava u nás většinou do 1000,- kč nebo zcela zdarma!

   Stavebniny SHOP   stavebniny@stavebniny-shop.cz        DETAIL 
Internetový prodej stavebních materiálů se slevou až 40 %.

   Stavebniny STAPA – míchání fasádních barev   stavebniny@stapa.biz   Ostrava - Poruba     DETAIL 
Naše společnost provádí odborné míchání fasádních barev a omítek. Působíme jako regionální zástupce společnosti Franken Maxit. Dodáváme také další stavební materiál.

   Stavebniny-kovomat   info@stavebniny-kovomat.cz   Slatiňany     DETAIL 
Prodej stavebního materiálu - od hřebíku po kotle ÚT, doprava, poradenství. Prověřeno 20.rokem činnosti firmy!

   StavebninyNejlevněji.cz   info@stavebninynejlevneji.cz   Deštnice     DETAIL 
StavebninyNejlevněji.cz patří k předním on-line obchodům se stavebním materiálem v České republice. Díky naší široké obchodní síti, bohatým zkušenostem a individuálnímu přístupu jsme schopni Vám nabídnout kompletní sortiment stavebnin všech renomovaných výrobců za nejlepší ceny

   StavMaChem, s.r.o.   obchod@stavmachem.cz   Brno     DETAIL 
Stavební materiály a chemie, obklady dlažby tuzemské i zahraniční plovoucí a průmyslové podlahy, komletní zásobování staveb za bezkonkurenční ceny.

   Stavo-inzert.cz - Inzerce stavebního materiálu   admin@stavo-inzert.cz        DETAIL 
Inzerce zaměřená na stavbu, dům a zahradu přehledně tříděná do kategorií a lokalit. Naleznete zde vše kolem stavebnictví, stavební materiál, cihly, okna, dveře, stavební techniku, nářadí, zahradní techniku...

   Strechy Mészáros   admin@strechy-levice.sk        DETAIL 


   Strechy, strešné krytiny, montáž krovov - Svetstriech.eu   info@svetstriech.eu   Zlaté Moravce     DETAIL 
Nechajte si vypočítať cenové ponuky na strechy, strešné krytiny a montáž krovov od všetkých slovenských firiem naraz.

   Strechy-levne.cz - Bramac, Tondach   bivoj@bivoj.com   Praha     DETAIL 


   stresnioknaeshop   info@stresnioknaeshop.cz   Fertoszentmiklos     DETAIL 
Levná střešní okna přímo od výrobce! Naší specialitou jsou střešní okna a jejich doplňky ( rolety, žaluzie, markýzy) - nabízíme všechny velikosti a modely, které jsou na trhu nejoblíbenější. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete dvě značky: Solstro a VELUX.

   Střechy - krovy   info@strechy-krovy.cz        DETAIL 


   Střechy Bečák   strechy.becak@seznam.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Poskytujeme komplexní servis pro sedlové a ploché střechy.Bezplatné poradenství a cenové návrhy.

   Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   Střechy Kousal – Tesařské a pokrývačské práce   strechy@kousal.cz   Roztoky     DETAIL 
Naše společnost provádí tesařské, klempířské a pokrývačské práce v Praze. Nabízíme komplexní servis, včetně stavby střech na klíč. Pracujeme na novostavbách i historických budovách.

   Střechy Shop   shop@net21.cz   Brno     DETAIL 
internetový obchod se střešními materiály - střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace (ROCKWOOL, ISOVER), střešní doplňky a systémy. Slevy až 40 %. Dodávky po celé ČR.

   Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.   strechy@seoptimalizace.cz   Průhonice     DETAIL 


   Střechy Zdeněk Bečák   strechy.becak@seznam.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Specializace na sedlové střechy a ploché střechy, izolace budov, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce, prodej materiálu, záruční i pozáruční servis, odborné konzultace zdarma.

   Střechy, střešní krytiny a stavebniny   info@papbohemia.cz   Nová Bystřice     DETAIL 
Specializovaný velkoobchod střešních krytin a stavebnin známých značek KM BETA, MEDITERRAN, TONDACH, BRAMAC, CEMBRIT, RUUKKI, GUTTA, SATJAM, VELUX, POROTHERM, YTONG, SENDWIX, SUPERTHERM, PICHLER, SCHIEDEL a mnoha dalších. Materiály prodáváme do celé ČR, obchodním firmám pro další prodej, realizačním firmám pro realizaci svých zakázek a konečným spotřebitelům. Dopravu zajišťujeme vlastními, případně najatými vozidly s možností manipulace materiálů hydraulickou rukou. Střechy a stavebniny také nakoupíte v příjemném prostředí areálu PaP Bohemia. Doprava zdarma při nákupu v našem eshopu.

   Střechynaklíč.eu   martinprouza@tiscali.cz   Náchod     DETAIL 
Firma se zabývá kompletní rekonstrukcí střech, dřevostavby, nízkoenergetické domy, výstavba a rekonstrukce roubenek, půdních vestaveb, pergol, zahradních domků. Dále zhotovíme návrh projektů, zakreslení, prohlídky, posouzení stavu střešní konstrukce, ochrana a sanace dřeva.

   Střešní fólie   stavebniny@net21.cz        DETAIL 
Internetový prodej střešních materiálů a střešních fólií Juta, Gutta, Tyvek se slevou až 40 %.

   Střešní fólie - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   Střešní materiály on-line   ure@net21.cz        DETAIL 
Nejnižší ceny - dodávky po celé ČR - střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace (ROCKWOOL, ISOVER, ROTAFLEX), střešní doplňky - (větrací pásy, uzávěry hřebene, větrací mřížky, průchodky střechou, odvětrání střechy, prosvětlovací tašky, příchytky, pochůzné, ochranné a protisněhové systémy).

   Střešní okna VELUX   info@net21.cz        DETAIL 


   Střešní světlík   info@stresni-svetlik.cz        DETAIL 
Střešní světlík ve varientě otevíravé a neotevíravé. Střešní světlík jako řešení prosvětlení ploché střechy s možností větrání. Střešní světlíky od firmy VELUX s dodáním po celé ČR.

   Střešní světlíky - RWA systémy s.r.o.   info@rwasystemy.cz   Benešov     DETAIL 
RWA systémy - Český výrobce střešních světlíků. Dodáváme střešní světlíky bodové, pásové, světlíky sedlové, zařízení pro odvod tepla a kouře, denní a požární odvětrání ve stavebnictví a atypická prosklení. Montáž a servis střešních světlíků.

   Střešní systémy - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   Studio DISA s.r.o. - Třinec - interiéry, nábytek a zasklívání balkónů a lodžií   info.disa@trinec.cz   Třinec     DETAIL 


   Sunflex - termoreflexní stavební fólie   info@tart.cz   Brno     DETAIL 


   ŠAMO s.r.o. - výroba stavebního šamotu   info@samo-cihelna.cz   Liberec, pošta Proseč nad Nisou     DETAIL 
Výroba žáruvzdorného materiálu, mrazuvzdorné cihly na opravu památek, šamotové cihly, desky a komínové vložky.

   Škoďáci   skodaci.skodaci@seznam.cz   Kostomlaty pod Milešovkou     DETAIL 
Chcete rekonstruovat nebo si sníte o novém domově přímo Vám na míru? Uvažujete nad příčkami, předstěnami, podhledy ze sádrokartonu nebo minerálu, zateplení interiéru, podkroví, či postavit novou nebo opravit,zateplit stávající střechu?Neváhejte, na našich stránkách se dozvíte všechny potřebné informace o naší firmě a mnoho dalších důležitých informacích o službách, které Vám nabízíme. Budeme se na Vás těšit.

   Techwood - krovy, dřevěné střešní konstrukce   techwood@techwood.sk   Žilina     DETAIL 
Návrh a výroba dřevěných příhradových vazníků a krovů. Střešní konstrukce pro domy, haly, bungalovy, garáže.

   Tepelné izolace   stavebniny@net21.cz        DETAIL 
Internetový prodej tepelných izolací ISOVER, ROCKWOOL, ORSIL se slevou až 35 %.

   Tobákos-strechy   tobakos@tobakos-strechy.sk   Košice     DETAIL 


   Tomáš Zejval – TOPAZ – Střešní krytiny a klempířské prvky   obchod@topaz.cz   Bezno     DETAIL 
Stavíme střechy a dodáváme střešní krytiny a klempířské prvky.

   Tomi Stavebniny Třebíč   eva.krivosikova@tomistavebniny.cz   Třebíč     DETAIL 


   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Úspora energie - stavební fólie   info@uspora-energie.cz   Brno     DETAIL 


   VEKAMAF s.r.o.   karel.erben@vekamaf.com   Praha     DETAIL 
Výhradní dovozce plechové profilované střešní krytiny Gerard. Prodej, montáž, zaměření střechy a rozpočet zdarma.

   Velux - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   VELUX estrechy   info@estrechy.sk        DETAIL 


   Vladeko, spol. s r.o.   obchod@vladeko.cz   Tachlovice     DETAIL 
Jsme potěšeni, že Vám můžeme představit naši širokou nabídku prvků zahradní architektury ze dřeva. Celý náš sortiment je vyráběn v České republice zhruba na třiceti truhlářských provozech a je ukázkou dovednosti výhradně českých rukou.

   VR Trading s.r.o.   info@vrtrading.cz   Ostrava     DETAIL 
Zabýváme se prodejem stavebního materiálu jako je polystyrén, střešní okna Velux, Roto, Balio, světlovody, solární panely, střechy Bramac, Tondach, KM Beta, iSlate, Roben konečným zákazníkům a také stavebním firmám. Dodáváme nejkvalitnější zboží na trhu za bezkonkurenční ceny.

   vyberaj.sk   vyberaj@vyberaj.sk   Prešov     DETAIL 
Ak niečo zháňaš, tak na www.vyberaj.sk vyplň formulár a zadaj dopyt na čokoľvek, potom už len v pohodlí čakaj na ponuky od firiem a vyberaj.sk tú najvýhodnejšiu!Vyberať si môžeš v kategóriách auto – moto, cestovanie, dovolenka, elektronika, bývanie, stavebniny, služby, práca a zamestnanie...

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   Yager Group s.r.o. - rekonstrukce, kuchyně, reality, hypotéky   info@yager.cz   Praha 5 - Smíchov     DETAIL 
Firma Yager Group s.ro. provádí stavby a rekonstrukce domů, rekonstrukce bytu, bytového jádra, koupelny, kuchyně. Vyrábíme kuchyně a kuchyňské linky, umíme jak moderní, rohové kuchyně, tak rustikální kuchyně. Nabízíme také zateplení fasád, stropu, střechy, půdy, provádíme revize plynu, plynových kotlů, elektro revize, rozvody vody, plynu, elektřiny. Naší činností je také pokládka podlahy, topení, stavíme střechy. Dále nabízíme stěhování, vyklízení bytů, odvoz suti a odpadu, likvdidaci odpadu. Nabízíme i realitní služby, máme realitní kancelář, která pro Vás ráda vyřídí prodej i pronájem bytu, domu, pozemku, či výměnu bytů. Dále nabízíme i služby v oblasti hypoték. Náš hypoteční specialista Vám sjedná hypotéku s nejnižší sazbou na trhu.

   ZAČALA NOVÁ ÉRA BYDLENÍ - www.projektovedomy.cz   info@projektovedomy.cz   Praha     DETAIL 
Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

   Zahradní ráj - specialista na zahradní doplňky   zahradniraj@zahradniraj.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 
Zahradní nábytek, dřevěné domy, chaty, sruby, carporty, pergoly, altány, ploty, brány, vrata, palisády, kůly, ohrazení záhonů, dětská hriště, městský mobiliář, tesařské a truhlářské práce, zahradní architekti, realizace zahrad a parků, stavební činnost, říční kámen, travní koberce, závlahy, čerpadla, jezírka, rákos

   Zateplení střechy   info@zatepleni-stavby.cz   Č.Budějovice     DETAIL 
Hledáte firmu na zateplení střechy?

   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   Zenit, spol. s r.o. – desky a skleníky z polykarbonátu   polykarbonat@zenit.cz   Praha - Malešice     DETAIL 
Dodáváme polykarbonátové desky, včetně kompletních skleníků z polykarbonátu.


Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka